Skończyły się w Lidlu, w księgarni trzeba zapłacić, a u mnie zupełnie za darmo do pobrania pierwsza książka kucharska (właściwie to e-book) Prymitywnej Kuchni. “”. Co oznacza, że jeśli Wam się spodoba, powstanie część druga 🙂

guzik_pobrania

Co w niej znajdziecie? Przede wszystkim przepisy kulinarne. Oczywiście przepisy, które możecie czytać na blogu, ale podane w zupełnie innej formie. W książce:

  • 5 zupełnie nowych przepisów (napisanych specjalnie do książki)

  • 5 przepisów gościnnych (czyli nie mojego autorstwa, przyznam, że sam jestem pod wrażeniem)

  • 15 najpopularniejszych przepisów ze strony PrymitywnaKuchnia.pl (zobaczycie, które przepisy cieszą się największym uznaniem)

  • Informacje co warto mieć w swojej kuchni

  • Wytłumaczenie nazwy PrymitywnaKuchnia (raz jeszcze i inaczej niż do tej pory)

  • Gadżety PrymitywnaKuchnia.pl

Co najważniejsze, książkę można wydrukować, można też czytać na wszystkich urządzeniach (smartphonach, tabletach, świetnie działa w aplikacji Kindle). Jak ją pobrać? Wystarczy konto na Facebooku lub Twitterze. Trzeba kliknąć w poniższy guzik “Pay with Tweet or Facebook” lub w “Pobierz darmowego ebooka” (nie obawiajcie się, nie trzeba płacić) i udostępnić link do tej strony swoim znajomym (wybieracie, czy chcecie to zrobić Twitterem czy Facebookiem i po udostępnieniu klikacie guzik “Access now” i książka zacznie się ściągać). Tyle. Tylko tyle za 50 stron z przepisami. Pobierajcie i dzielcie się swoimi uwagami na temat e-booka.

 

 

Jeśli bardzo nie chcecie pobrać książki przez udostępnienie informacji o tej stronie na Facebooku lub Twitterze, możecie zapisać się na newsletter PrymitywnaKuchnia.pl. Wtedy dostaniecie linka do ściągnięcia książki w najbliższym newsletterze.

ksiazka

 

guzik_pobrania

Podsumowanie
product image
Ocena autora
1star1star1star1star1star
Kategoria
3.5 based on 18 votes
Wydawnictwo
PrymitywnaKuchnia.pl
Tytuł książki
Prymitywna książka o gotowaniu z przepisami, część 1
Cena
PLN 0
Dostępność
Available in Stock

Weszliście na PrymitywnaKuchnia.pl szukając:

  • przepisy thermomix do pobrania za darmo
  • Książka kucharska PDF Download