Grejpfrut z miodem [dla Jacka]

Dzisiaj rano, taki jeden grubszy ode mnie, przesłał mi wiadomość, że dzisiaj netto (to znaczy, że bez ubrania i po kompletnej porannej toalecie) waży 100,2 kg. Nie mam pojęcia co sobie obciął, żeby dojść prawie do dwucyfrówki, mam nadzieje, że jego rodzina na tym nie ucierpi 😉 No ale zmotywował mnie do lekkiego śniadania, a la gwiazda (czytaj: celebryta). Został mi jeden grejpfrut, więc padło na niego.

No i powstało pierwsze na mojej stronie, dwuskładnikowe danie, godne każdej diety prócz Dukana. Byłem dwa lata temu na Dukanie i to prawie 5 miesięcy. Nie mam dzisiaj pojęcia jak to wytrzymałem. Ale fakt, dzięki tamtej diecie, dzisiaj jestem dwucyfrówka i ostatkiem sił, ale się jeszcze trzymam.

Tym grejpfrutem z miodem to nie mam pojęcia jak można sie najeść, ale sami wiecie, jeśli jest motywacja człowiek jest w stanie się zmusić do wszystkiego.

Metryczka:

Czas przygotowania: 5 minut

Dla ilu osób: dla 1 Angeliny Jolie

Ile to ma kalorii: gwiazdy to jedzą na śniadanie

Składniki na super nie śniadanie:

  • 1 żółty grejpfrut
  • 2 łyżeczki miodu lipowego

Przepis (heh):

Obieram grejpfruta ze skórki. Oddzielam miąższ od błonek. Wrzucam pozyskany miąższ z grejpfruta do miseczki i polewam dwoma łyżkami miodu. Nie ma nic prostszego. Smacznego!

baner_eboka

grejpfrut_dla_jacka

Zobacz podobne przepisy:

Komentarze

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273